Spoštovani,

Da bi prvošolcem ostal prvi šolski dan v lepem spominu, smo na Osnovni šoli I Murska Sobota 2. 9. 2024 ob 10.30 pripravili sprejem v mali športni dvorani. Popestrili smo ga s kratkim kulturnim programom učenk in učencev od 2. do 4. razreda; na začetku je učenec Jure zaigral na harmoniko, sledila je deklamacija Moja šola, pesem Prvič v šolo, ples ter voščilo Srečno. Program sta vodili učenki Marla in Julija, sledil pa je kratki nagovor ravnatelja Aleša Benka in župana Damjana Anželja.

V zaključnem delu kulturnega programa je ga. pedagoginja poklicala učenke in učence oddelkov, ki so se nato pridružili razredničarkam in se odpravili v svoje učilnice, tam pa so se preko igre že nekaj novega naučili in stkali nove prijateljske vezi.

Zahvaljujemo se Mestni občini Murska Sobota za donirano enkratno denarno pomoč za starše prvošolcev, kresničke za večjo varnost v prometu ter za sklenitev celoletnega nezgodnega zavarovanja.