Regionalni center Zveze za tehnično kulturo Slovenije s sedežem v Murski Soboti vsako leto organizira Festival Inovativnosti, Znanosti in Ustvarjalnosti Mladih – IZUM 2022 22. in 25. novembrom 2022 v trgovskem centru Maximus v Murski Soboti. Pod skupnim imenom IZUM se bodo na festivalu zvrstili številni tradicionalni dogodki – Mladi za napredek Pomurja, Znanstvena konferenca PAZU in Astronomski večer – kot tudi ostali spremljajoči dogodki, številna predavanja in zabavne delavnice.

V centru Maximus se odvijajo predstavitve pomurskih šol. Tudi naša šola se predstavlja s projektom Erasmus+ Open Your Doors to Digital Age. Praktičen izdelek lahko preizkusite tudi v živo.

Naši učenci, ki sodelujejo pri izdelovanju raziskovalnih nalog, so se v sredo udeležili predavanj Mobilne aplikacije pri pouku? Zakaj pa ne! dr. Tatjane Kikec in Energijska razlika hrane doc. dr. Andreje Špernjak.

 

V četrtek so se učenci udeležili na delavnici iz logike.

Dostopnost