V torek, 19. 04. 2022, in v sredo, 20. 04. 2022, bo potekala ZBIRALNA AKCIJA STAREGA PAPIRJA.

Zaradi epidemiološke situacije bo potekalo zbiranje brez tehtanja. Sredstva bodo namenjena šolskemu skladu.

Papir bomo zbirali dopoldne od 6.00 do 7.30 in popoldne od 14.00 do 15.00 pri kolesarnici.

V zabojniku se lahko zbirajo le:

• zvezki (brez ovitkov),
  • knjige (brez trdih platnic),
  • časopis,
  • revije,
  • reklame in
  • pisarniški papir (brez ovitkov, plastičnih map, brez kartonskih škatel oz. fasciklov).

V času akcije ne prevzemamo kartona in kartonske embalaže, kartonskih tulcev, plastificiranega papirja, papirnatih brisač.

Po navodilih podjetja Dinos, ki odvaža odpadni papir, se le ta zlaga v kontejner brez kartonskih škatel, brez plastičnih vreč, ne sme biti zvezan s špago-vrvjo, lepilnim trakom ali zavit v folijo.

Če pripeljete papir izven določenega časa, ga pustite zraven kontejnerja, da ga bomo lahko ustrezno odložili (brez vrvic, trakov, vrečk in kartonskih škatel).

Prosimo vas, da pri zbiranju odpadnega papirja spoštujete ukrepe za preprečevanje širjenja virusa Covid-19 in upoštevate časovnico. Po oddaji papirja se ne zadržujete v okolici šole.

Eko tim