11. marca 2022 je na spletu potekal pisni del državnega tekmovanja ekokviz. Na njem so se izvrstno odrezala vsa naša dekleta − Živa Nonkovič (6. b), Sara Mencigar (7. a) in Nika Hraščanec (8.a), ki so pokazala svoje izvrstno poznavanje zahtevanega okoljskega gradiva. Vsem iskrene čestitke!

Posebna čestitka pa je namenjena SARI MENCIGAR iz 7. a, ki je med 106 najboljšimi sedmošolci v državi osvojila kar 4. MESTO! Za ogromno vloženega truda in časa ter za izjemen dosežek ji učenci in delavci šole iz srca čestitamo. Sara se je tako uvrstila v veliki finale, ki bo 8. 4. 2022 na OŠ Leskovec pri Krškem. Na ustnem delu se bo v dvobojih z najboljšo dvanajsterico pomerila za najbolj laskavi naziv ekofaca 2022.

Sara Mencigar, 7. a

Sara, vsi učenci in delavci naše šole navijamo zate in ti voščimo SREČNO!

Mentorica ekokviza Barbara Meglič