OBISK MINISTRICE ZA ŠOLSTVO IN DRŽAVNEGA SEKRETARJA ZA VISOKO ŠOLSTVO

Danes smo se razveselili obiska naše ministrice dr. Simone Kustec v spremstvu vodje kabineta in državnega sekretarja za visoko šolstvo doc. dr. Mitje Slavinca.
Učenci 1. razreda so ministrico pričakali pred vhodom in jo prijazno pozdravili. V spremstvu ravnateljice Tatjane Cesnik, pomočnika ravnateljice Aleša Benka, predsednice sveta šole Andreje Ošlaj in predsednika sveta staršev Tomaža Trajbariča, si je ogledala prostore naše šole. Po krajši zakuski, ki jo je z igranjem na klavir popestrila učenka Iris Sever, je obiskala učence 6. a razreda, ko so imeli geografijo. Učenci so bili navdušeni nad obiskom ministrice, posebej pa nad tem, da zna zelo dobro prekmursko. Čeprav bi si lahko še marsikaj povedali, je zaradi drugih obveznosti morala naprej.
Na koncu smo se še fotografirali in poslovili v upanju, da se še srečamo.

Več prispevkov iz Novice