Ogled predstave TOM SAWYER

Učenci osmih in devetih razredov vključenih v ID English is fun smo si, pod vodstvom mentoric Nataše Šiftar in Irene Varga Dervarič, v Narodnem domu v Mariboru ogledali predstavo Tom Sawyer v izvedbi gledališča American Drama Group Europe.

Precej zgodaj zjutraj smo se odpravili v Maribor, kjer smo si ogledali predstavo, ki mi je bila zelo všeč. Zanimivi so mi bili vsi zapleti, ki so se potem tudi razrešili in pa tudi igralci, ki so zelo dobro odigrali svoje vloge. Po zanimivi predstavi smo se še ustavili v McDonald’su, kjer smo pojedli zgodnje kosilo in se nato odpravili proti domu.

Isabel Flegar . 8.c

Najbolj mi je bilo všeč, na kakšen način so igralci igrali, čeprav jih je tu in tam šlo na smeh. Predstava  je bila fantastična in rada bi obiskala več njihovih predstav.

Mara Škerlak Marič, 8.c

Uživala sem v predstavi, čeprav gre za starejšo zgodbo z pridihom sodobnosti. Predstava je izjemno doživetja za odrasle, prav tako pa tudi za otroke.

Brina Car, 8.c