Božično-novoletna prireditev z bazarjem

V petek, 13.12. 2019, smo na šoli pripravili tradicionalno božično-novoletno prireditev z bazarjem.

V praznično okrašeni dvorani so se predstavili učenci z izvirnim programom – eni so zapeli,  drugi zaigrali na instrumente, plesalci zaplesali, igralci zaigrali igrico, vsi pa nam z lepimi mislimi zaželeli prijetne in mirne praznične dni.

Po prireditvi je sledil bazar, kjer smo staršem in obiskovalcem ponudili izdelke, ki so jih skupaj izdelovali otroci in zaposleni. Pripravili pa smo tudi šolski časopis, kjer so učenci izbirnega predmeta šolsko novinarstvo in ID mladi novinarji skrbno zbirali in pisali zanimive prispevke.

Vse obiskovalce smo tudi pogostili s toplimi napitki in pecivom.

Z dobrodelnim bazarjem  smo zbrali 2145,00 evrov. Preko šolskega sklada ga bomo namenili našim učencem.

Hvala vsem, ki ste darovali svoj prispevek v naš šolski sklad.

Učenci in zaposleni OŠ I

Fotografije: Oskar Balažic in Tvit Trajbarič