PRVOŠOLCI V ŽIVALSKEM VRTU SIKALUZOO

Četrtek, 6. 6. 2019, je bil dan, ki smo ga vsi nestrpno pričakovali. Lepo vreme nam je omogočilo, da smo lahko ta dan izvedli našo učno ekskurzijo. Z avtobusom smo se odpeljali v Boračevo. Malica v naravi na posestvu Mitev je bila za nas pravo doživetje, obisk živalskega vrta SIKALUZOO pa odlična dogodivščina ter čudovit izlet v naravo.

Na posestvu v Boračevi so nam približali naravo preko izkustvenega učenja: sprehajali smo se med živalmi, jih opazovali, božali, opazovali hranjenje in spoznavali zanimivosti o njih. V Radencih smo si nato ogledali še vrelec in se v slaščičarni Tropicano posladkali s sladoledom.

Preživeli smo lep dan in se polni prijetnih vtisov vrnili nazaj v šolo. Učna ekskurzija nam bo še dolgo ostala v lepem spominu.

Tim učiteljic in vzgojiteljic 1. razredov z učenci