Drobtinica 2017

Mladi člani RDEČEGA KRIŽA OŠ I Murska Sobota smo tudi letos skupaj z RKS Območnim združenjem Murska Sobota sodelovali v dobrodelni akciji Drobtinica 2017.

V petek, 13. 10. 2017, smo v trgovskem centru Interspar BTC imeli stojnico, kjer smo zbirali prostovoljne prispevke v zameno za kruh. Zbrali smo kar 636, 24 evrov, denar pa namenili ŠOLSKEMU SKLADU OŠ I Murska Sobota.

Vsem mimoidočim, staršem in starim staršem, ki so se ustavili ob naši stojnici, prijazno z nami pokramljali in prispevali denar, se v imenu mladih članov RK in vodstva šole iskreno zahvaljujemo.

Posebna zahvala gre tudi mladim članom RK Trine Celec, Leu Granfolu, Katarini in Janiju Sever, Živi Elly Horvat, Ivi Pavlič, Samo Lazarju, Tiu Ferencku, Ivi Šabjan, Živi Hoblaj in Sari Balažic, ki so prizadevno in entuziastično pomagali pri zbiranju prispevkov.

Murska sobota, 19. 10. 2017                                  mentorica MČRK, Tanja Kočar Vučko

Več prispevkov iz Novice