PODELITEV NAGRAD OB ZAKLJUČKU NATEČAJA

          za likovna in literarna dela na temo Naravne in druge nesreče

Omenjeni regijski natečaj se je zaključil z današnjo slovesnostjo, na kateri so nagrajencem podelili potrdila in zaslužene nagrade. Zaključna slovesnost se je odvijala na OŠ Radenci ob 10. uri. Udeležili so se je tudi nagrajenci naše šole.

Učenka Laura Azola iz 4.b je prejela nagrado za likovno delo VAJA V REŠEVANJU NA OŠ I MURSKA SOBOTA, učenki Eva Grah iz 6.b in Zarja Kučan iz 8.b pa sta prejeli literarni nagradi. Zarja je bila uspešna s spisom NESREČA V BOHINJU, šestošolka Eva pa je svoj spis NESREČA NIKOLI NE POČIVA tudi prebrala. S tem dogodkom se je regijski del natečaja zaključil, sledi še zaključek na državnem nivoju, zato še držimo pesti za naše učence za dobro uvrstitev. Razen treh nagrajencev pa je na tem natečaju sodelovalo veliko učencev naše šole v vseh kategorijah pod mentorstvom številnih učiteljev. Nagrajencem iskrene čestitke, vsem ostalim pa hvala za sodelovanje. Spise učencev lahko preberete v rubriki Mladi literati.

 
 

Več prispevkov iz Novice