ZAKLJUČNA PRIREDITEV ZA UČENCE IN STARŠE NA OŠ I V M. SOBOTI

»Domišljija, znanje in pridne roke – vrlin polno je naše srce.«

(N. K. K.)

Še eno šolsko leto je tik pred iztekom. Mnogo tega se je dogajalo v šolskih prostorih in izven njih. Učenke in učenci so pridno nabirali znanje, izkušnje in spretnosti pri pouku ter interesnih dejavnostih, ki jih izvajamo na šoli. Z njimi so se predstavili na zaključni šolski prireditvi.

Za učence II. in III. triade je potekala prireditev v torek, 7. junija, za učence I. triade pa v sredo,

1. junija 2016, v veliki športni dvorani na osnovni šoli I v Murski Soboti. Tam so se predstavili mladi pevci in glasbeni ustvarjalci, bodoči literati, gledališčniki in učenci z mislimi in vtisi ob iztekajočem se šolskem letu. Če strnemo vse to v celoto, nastane krasen pisan šopek dejavnosti, ki se dopolnjuje. To smo začutili na vsaki prireditvi.

Učenci so z doživetimi nastopi osvojili publiko in poželi bučen aplavz.

Ob tej priložnosti je gospa ravnateljica Tatjana Cesnik v svojem govoru pohvalila učence in podelila zaslužna priznanja učencem, ki so se skozi šolsko leto marljivo učili, iskali rešitve problemov v raziskovalnih nalogah in številnih tekmovanjih.

Zahvalo je namenila vsem staršem za podporo in spodbudo učencem ter celotnemu kolektivu naše šole.

Kolektiv OŠ I M. Sobota

Več prispevkov iz Novice